פול מון לחתונה | פול מון בחתונות

פול מון לחתונה – אין אחד שיושב!
חיפשתם אירוע מקורי לחתונה? רציתם לגרום גם למוזמנים שלא קמים מהכיסא לרקוד על הרחבה? חבילת פול מון לחתונה תעשה עבורכם את כל העבודה! עם האיפור שזוהר באולטרה סגול, האורות והאביזרים הזוהרים תהיה לכם אווירה מחשמלת כל כך שכולם יעדיפו לרקוד ורק אחר כך לגשת לשולחן ולאכול! תזכרו מה שאמרנו לכם!

צוות מאפרים מקצועי מיומן שיודע לעמוד ותת שירות בתנאי לחץ של הרבה קהל!

יכולות איפור וציור לפול מון לחתונה מעלפות 

(בחתונה מומלץ לקחת חבילה של לפחות 2 מאפרים)

סרטונים - פול מון לחתונה

איך עובד - פול מון בחתונה ?

כחצי שעה לפני תחילת האירוע מגיעים המאפרים ומבצעים הקמה לעמדת הפולמון עם כל הציוד ומתחילים לצייר ולאפר את הקהל כשעתיים וחצי עד 3 בציורי גוף ופנים זוהרים (כך שזה אמור להספיק לכולם להיות מאופרים ), במקביל לכך מבצעים הקמה של תותחי האולטרה סגול בצידי הבמה שהפנסים מכוונים לקהל ואחד לעמדת האיפור. לאחר שכולם מאופרים מוציאים המאפרים גימיקים ואביזרים זוהרים יחודיים לפול מון (זוהרים בחושך ובמגע עם אולטרה סגול) אל תוך רחבת הריקודים. וביחד זה יוצר אווירה מגניבה צעירה ומיוחדת באירוע שלכם

חבילת פול מון לחתונה כוללת

מאפרות מקצועיות

חשוב מאוד שבזמן האירוע מאפר/ת יצייר ברמה הגבוהה ביותר וביעילות וזאת על מנת לעמוד בלחץ עבודה בזמן האירוע עם תוצאות מהמממות (תוכלו להתרשם בגלריית התמונות שלנו)

אביזרים זוהרים באולטרה

לאחר שכולם מאופרים מוציאים המאפרים גימיקים ואביזרים זוהרים יחודיים לפול מון (זוהרים בחושך ובמגע עם אולטרה סגול) אל תוך רחבת הריקודים. וביחד זה יוצר אווירה מגניבה צעירה ומיוחדת באירוע שלכם

איפור איכותי ויוקרתי

צבעי הפול מון שאנו משתמשים בהם הינם ברמה הגבוהה ביותר שקיימת כיום בשוק העולמי (מבית דיימונד) צבעי הפול מון על בסיס מים כמובן , מתנקים מהר וידידותיים מאוד לגוף לאיפור וציור חופשי *נציין שהאיפור שלנו גם באישור משרד הבריאות ובעל תו תקן ישראלי.

תותחי אולטרא חזקים לתאורה טובה

תותחי הפול מון איתם אנו עובדים הם תותחי ה"קצה" זאת אומרת התותחים הכי טובים שקיימים כיום בשוק , וזאת על מנת שיווצר האפקט הכי מרשים שיש בזמן רחבת הריקודים ובזמן שעמדת האיפור פעילה .

תוספות ושידרוגים במחירי עלות:

ניתן להוסיף תותחי עשן חזקים במחיר עלות מיוחד של 490 ש״ח (במקום 990 ש״ח)
השכרת גנרטור 2500w במחיר עלות מיוחד של 250 ש"ח לפול מון בחוץ ( לא כולל דלק)  לאירועי חוץ
זוג רמקולים מוגברים 500w חזקים לעד 120 איש במחיר עלות מיוחד 490 ש"ח (כולל הרכבה) / לאירועי חוץ

סגרתם? קבלו מתנה

 באקטים זוהרים לאירוע במתנה  (דליים זוהרים – מתאים לאלכוהול ושתייה רגילה)
שולחן פול מון מעוצב –  מתאים במיוחד לאירועים מתנה (גודל שולחן 2 מטר )

העבודות שלנו

לקוחות ממליצים

חיפשנו אטרקציה חדשה מגניבה מיוחדת כזו שעוד לא ראו בחתונות והגענו לחברת פול מון פארטי דרך גוגל . יצרנו קשר וסגרנו את החבילת פול עם ה2 מאפרים והופתענו לטובה היה פשוט מטורף המאפרים ציירו על כל הקהל כולל אמא שלי ובתור הכלה עפתי באוויר היה פשוט תענוג היה שווה כל שקל ויותר! ממליצה ביותר !
- קטיה דיניק, הצפון
אטרקציה שווה מגניבה - הפול מון בחתונה שלנו מתן אווירה אחרת היה שווה מאשר כל האטרקציות שהציעו לנו . בהתחלה פחות הכרנו אבל עכשיו בבטחון מלא זה פשוט מושלם אני חושב שיש פה אפילו כמה וידאו מהחתונה שלנו בקיצור שווה . לסגור רק עם קובי הבחור מקצוען !
- רון לוי, המרכז

הפקות האירועים פול מון פארטי ישדרגו כל אירוע ויהפכו אותו לבלתי נשכח